Kadıköy Tantuni

  • Home
  • Kadıköy Tantuni

Hakkımızda
Kadıköy tantuni bir aile korkuluşudur. 16 yaşından beri bu işin içinde olup usta çırak ilişkisi içerisinde mersin de bu işe başlayan H.Murat KAÇMAZ, uzun süre mersinin en köklü tantuni ustalarının yanında ustalaşmış ve bu tecrübesini 2007 yılında Kadıköy tantuniyi açarak taçlandırmıştır. Murat usta yıllardan beri tantunin ana yurdunda mersinde, edindiği ustalık ve birikimini kardeşlerine titizlikle aktarmış.kardeşlerini de kendisi gibi birer tantuni ustası olarak yetiştirmiştir. Aslında Kadıköy tantuni bir ailenin ismi bu aile mersinin en meşhur yemeğini ayağınıza getirdi.
Kadıköy Tantuni 2007den beri müşterilerine samimi bir ortamda kaliteli ve titiz bir hizmet sunmaktadır. Kullandığı tüm ürünler sağlık bakanlığı Ve tarım ve hayvancılık bakanlığı tarafından onaylanmış ürünler olup müşterilerinin sağlığını ilke edinmiştir.
Lezzetin efendisi sloganıyla yola çıkan Kadıköy tantuni kalitesinden, lezzetinden ödün vermeden ve kullandığı malzemenden eksiltmeden kendi sektöründe müşterilerine en kaliteli ve en ucuz hizmeti vererek her kesimden müşterilerine hizmet vermektedir.

kadikoytantunidisresim1